Yeni Volkswagen Polo EuroNcap’den tam yıldız aldı

Volkswagen Polo EuroNcap’den tam yıldız aldı. Volkswagen Polo EuroNcap çarpışma testlerinden tam yıldız almayı başardı. Önden çarpmalarda model sürücünün göğüs kafesi ve iki kaval kemiği dışında tüm uzuvlarına maksimum koruma sağlamıştır. Sürücünün ise sadece sol kaval kemiği dışında tam koruma sağlamıştır. Yeni Volkswagen Polo EuroNcap’den tam yıldız aldı Önden tam bariyer çarpmalarında ise arkadaki yolcunun ...

2018 M01 11

Volkswagen Polo EuroNcap’den tam yıldız aldı. Volkswagen Polo EuroNcap çarpışma testlerinden tam yıldız almayı başardı.

Önden çarpmalarda model sürücünün göğüs kafesi ve iki kaval kemiği dışında tüm uzuvlarına maksimum koruma sağlamıştır. Sürücünün ise sadece sol kaval kemiği dışında tam koruma sağlamıştır.

Yeni Volkswagen Polo EuroNcap’den tam yıldız aldı

Önden tam bariyer çarpmalarında ise arkadaki yolcunun göğüs kafesi dışında tüm uzuvlarına maksimum koruma sağlamıştır. Yolcunun ise tüm uzuvlarına maksimum koruma sağlamıştır. Arkadan çarpmalarda da kamçı etkisine hem ön hem de arka koltukta tam koruma sağlamıştır. Yandan sabit direk ve araç çarpmalarında da tüm uzuvlara maksimum koruma sağlayan Volkswagen Polo, çarpışma testlerinden tam puan aldı.

loading...