Yeni BMW 8 serisi fotoğrafları basına sızdı

Yeni BMW 8 serisi fotoğrafları basına sızdı. Geçtiğimiz birkaç ayda BMW 8 Serisi'nin casus fotoğraflarını gördük. Yeni BMW 8 serisi fotoğrafları basına sızdı 8-Serisi konsepti göz önünde bulundurarak yapılan tasarım, kısa sürede basına sızdı. Tasarıma baktığımızda model büyük böbrek ızgaralarıyla dikkat çekiyor. LED aydınlatmalı far grubu da otomobili çekici kılmış. Tek parçalı tampon yapısı bütünlük ...

2018 M01 10

Yeni BMW 8 serisi fotoğrafları basına sızdı. Geçtiğimiz birkaç ayda BMW 8 Serisi’nin casus fotoğraflarını gördük.

Yeni BMW 8 serisi fotoğrafları basına sızdı

8-Serisi konsepti göz önünde bulundurarak yapılan tasarım, kısa sürede basına sızdı. Tasarıma baktığımızda model büyük böbrek ızgaralarıyla dikkat çekiyor. LED aydınlatmalı far grubu da otomobili çekici kılmış. Tek parçalı tampon yapısı bütünlük sağlamış. Arka bölümde de LED destekli stoplar kullanılmış. Otomobili daha agresif gösteren büyük bir difizör kullanılmış.

Ayrıca bu difizörde iki büyük egzoz çıkışı yer alıyor. Modelin teknik verileri henüz kesinleşmedi. Ancak tahmini olarak 4.4 litrelik TwinPower Turbo V8 motorun yer alması bekleniyor. Bu motor modele 445 HP güç ve 648 Nm tork değeri sağlayacak. Coupe versiyonu ise yılın ilerleyen dönemlerinde gelebilir. Ek olarak M8 versiyonunun olup olmayacağı kafaları karıştırıyor. Eğer böyle bir versiyon gelirse otomobil 600 HP güç ve 748 Nm tork değerine sahip olabilir.

loading...