Volkswagen Güney Amerika’ya SUV yatırımı yaptı

Volkswagen Güney Amerika’ya SUV yatırımı yaptı. Volkswagen, Güney Amerika pazarında yeni bir SUV yaratmak için yatırım yaptı. Volkswagen Güney Amerika’ya SUV yatırımı yaptı Yeni bir SUV için marka 560 milyon Euro yatırım yaptı. Önümüzdeki beş yılda, şirketin Pacheco, Arjantin üretim tesisine de yatırım yapılacak. Yeni SUV yapımının 2020'de başlaması bekleniyor. Bir açıklamada, Volkswagen , SUV'nin ...

2017 M11 14

Volkswagen Güney Amerika’ya SUV yatırımı yaptı. Volkswagen, Güney Amerika pazarında yeni bir SUV yaratmak için yatırım yaptı.

Volkswagen Güney Amerika’ya SUV yatırımı yaptı

Yeni bir SUV için marka 560 milyon Euro yatırım yaptı. Önümüzdeki beş yılda, şirketin Pacheco, Arjantin üretim tesisine de yatırım yapılacak. Yeni SUV yapımının 2020’de başlaması bekleniyor. Bir açıklamada, Volkswagen , SUV’nin özellikle Güney Amerika’daki müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılaması doğrultusunda üretiliyor. MQB mimarisine dayanan model müşterileri heyecanlandırdı. Modelde 1.4 litrelik TSI ünite kulçlanılacak. Bu motor silindir kapama teknolojisine sahip. Ayrıca 1.5 litrelik TSI ünite de modelde sunulabilir.

“Volkswagen Transform 2025+ stratejisi ile markanın uluslararası pazardaki büyümesinin temellerini atıyoruz”, ” VW marka genel müdürü Herbert Diess söyledi. “Güney Amerika ve Arjantin bu konuda önemli bir rol oynamaktadır. Büyüme stratejisinin temel unsurları, marka tarihinin en büyük modeli ve işimizin sistematik bölgeselleşmesidir ”  dedi.

loading...