Volkswagen Beetle elektrikli olarak üretilecek

Volkswagen Beetle elektrikli olarak üretilecek. Şirketin başkanı Herbert Diess'e göre Volkswagen ikonik Beetle MEB platformu üzerinde üretilecek. Volkswagen Beetle elektrikli olarak üretilecek Proje yeşil ışık alırsa, yeni Beetle EV , son Detroit Motor Show'da ID Buzz konseptine benzer bir tasarımla ortaya çıkacak. Yapılan açıklamada “Bir böcek yapmak istediysek, elektrikle, bugünün modelinden çok daha iyi olurdu. ...

2017 M11 10

Volkswagen Beetle elektrikli olarak üretilecek. Şirketin başkanı Herbert Diess’e göre Volkswagen ikonik Beetle MEB platformu üzerinde üretilecek.

Volkswagen Beetle elektrikli olarak üretilecek

Proje yeşil ışık alırsa, yeni Beetle EV , son Detroit Motor Show’da ID Buzz konseptine benzer bir tasarımla ortaya çıkacak. Yapılan açıklamada “Bir böcek yapmak istediysek, elektrikle, bugünün modelinden çok daha iyi olurdu.

Geçmişe çok daha yakın olurdu, çünkü arkadan çekiş olabilir” diye ekledi. “Çok esnek bir platformumuz var. Arka tekerlekten çekiş, ön tekerlekten çekiş, dört tekerden çekiş gibi güzel şeyler yapabilirsiniz” Dedi.

loading...