Rinspeed teknoloji fuarına sıkı hazırlanıyor

Rinspeed teknoloji fuarına sıkı hazırlanıyor. Otomotiv teknolojisi ilerledikçe, araçların şekil değiştirmesi fazlasıyla muhtemel görünüyor. Rinspeed teknoloji fuarına sıkı hazırlanıyor Ayrıca araç hizmeti süresince bazı parçaları fazlasıyla aşınma gösteriyor. Diğer parçalardan faha fazla aşınan bu detaylar için Rinspeed yeni çalışmalar peşinde. Rinspeed'in çözümü resimdeki gibi bir konsept tasarım ile çözmeyi planlıyor. Kaykay benzeri bir aktarma organına ...

2018 M01 9

Rinspeed teknoloji fuarına sıkı hazırlanıyor. Otomotiv teknolojisi ilerledikçe, araçların şekil değiştirmesi fazlasıyla muhtemel görünüyor.

Rinspeed teknoloji fuarına sıkı hazırlanıyor

Ayrıca araç hizmeti süresince bazı parçaları fazlasıyla aşınma gösteriyor. Diğer parçalardan faha fazla aşınan bu detaylar için Rinspeed yeni çalışmalar peşinde. Rinspeed’in çözümü resimdeki gibi bir konsept tasarım ile çözmeyi planlıyor. Kaykay benzeri bir aktarma organına sahip model işleri çözecek gibi görünüyor. Bu taban, 51 kilovat (68 beygir) değerinde bir elektrikli güç aktarma organına sahip. Ancak, bu cüsseye 0-100 hızlanma değeri olarak 5 saniyeye ihtiyaç duyuluyor. Yaklaşık 50 km/s hıza kadar tamamen elektrikli motor ile ilerlemek mümkün. 18 inç ince lastikler ile otomobilin dönüş kabiliyeti ise oldukça iyi.  İki parçadan olan konsept görenleri kendine hayran bırakıyor. Ancak aracın üretim aşamasına geçip geçmeyeceği merak konusu.

loading...