Polestar 1 Shooting Brake karşınızda

Polestar 1 Shooting Brake karşınızda. Volvo’dan ayrılarak ayrı bir marka haline gelen Polestar, yeni çıkardığı modelin farklı bir versiyonuyla karşımıza çıktı. Polestar 1 Shooting Brake karşınızda Tasarımıyla gündeme bomba gibi oturan Polestar 1 Shooting Brake, kafalarda soru işareti bırakmaya devam ediyor. Model müşterileri heyecanlandırmış olabilir. Ancak bu model sadece bir çizim. X Tomo Design tarafından ...

2017 M10 21

Polestar 1 Shooting Brake karşınızda. Volvo’dan ayrılarak ayrı bir marka haline gelen Polestar, yeni çıkardığı modelin farklı bir versiyonuyla karşımıza çıktı.

Polestar 1 Shooting Brake karşınızda

Tasarımıyla gündeme bomba gibi oturan Polestar 1 Shooting Brake, kafalarda soru işareti bırakmaya devam ediyor. Model müşterileri heyecanlandırmış olabilir. Ancak bu model sadece bir çizim. X Tomo Design tarafından çizilen bu eskiz tasarım konusunda iddialı.

Model uzun bir karoser yapısına sahip. Tek kapı olması modeli daha sportif kılmış. Daha büyük jantlar ve keskin hatlar modelin dinamik yapısını ön plana çıkarmış. Modelin üretilip üretilmeyeceği merak konusu.

 

loading...