Nissan IMx yeni bir platformda yükselecek

Nissan IMx yeni bir platformda yükselecek. Nissan, 2017 yılının sonlarına doğru piyasaya sürücek olduğu IMx Concept modelinin detaylarını açıkladı. Nissan IMx yeni bir platformda yükselecek Nissan'ın global pazarlama ve satış temsilcisi Sn. Daniele Schillaci, Las Vegas'taki CES 2018'de yaptığı açıklamada, modelin yeni bir platform üzerinde yükseleceğini belirtti. Bunun için model hakkında henüz net bilgilerin oluşmadığı ...

2018 M01 10

Nissan IMx yeni bir platformda yükselecek. Nissan, 2017 yılının sonlarına doğru piyasaya sürücek olduğu IMx Concept modelinin detaylarını açıkladı.

Nissan IMx yeni bir platformda yükselecek

Nissan’ın global pazarlama ve satış temsilcisi Sn. Daniele Schillaci, Las Vegas’taki CES 2018’de yaptığı açıklamada, modelin yeni bir platform üzerinde yükseleceğini belirtti. Bunun için model hakkında henüz net bilgilerin oluşmadığı da biliniyor.

Söz konusu yeni platform, Renault-Nissan’ın ‘Alliance 2022’ planındaki ölçeklenebilir bir mimarinin parçası olup olmadığı sorulduğunda, Schillaci yine ayrıntılı bir cevap vermedi. Yöneticinin belirttiği yeni platform en yeni nesil olacak. Otomobilin tahminlere göre 430 HP güce sahip olacağı biliniyor. Ayrıca yapısındaki bataryalar ile 600 km menzile ulaşabileceği düşünülüyor.

 

loading...