Chevrolet Camaro’ya farklı bir bakış

Chevrolet Camaro’ya farklı bir bakış. Şimdiye kadar fazlasıyla farklı modifikasyonlar gördük. Ancak son yapılan bu işlemler görenleri hayrete düşürecek. Chevrolet Camaro’ya farklı bir bakış Görünüşe göre, birisi Chevrolet’in Pick-Up modelinin ön ızgarasını alarak başka bir modelde kullanmış. Chevrolet Camaro’nun ön ızgarası ile yer değiştiren bu detay, görenleri hayrete düşürüyor. Otomobil tu tasarımıyla farklı bir yapıya ...

2018 M01 10

Chevrolet Camaro’ya farklı bir bakış. Şimdiye kadar fazlasıyla farklı modifikasyonlar gördük. Ancak son yapılan bu işlemler görenleri hayrete düşürecek.

Chevrolet Camaro’ya farklı bir bakış

Görünüşe göre, birisi Chevrolet’in Pick-Up modelinin ön ızgarasını alarak başka bir modelde kullanmış. Chevrolet Camaro’nun ön ızgarası ile yer değiştiren bu detay, görenleri hayrete düşürüyor. Otomobil tu tasarımıyla farklı bir yapıya bürünmüş. Farları da içine alan bu ızgara krom kaplamalarıyla dikkat çekiyor. Beş kollu jant grubu ile otomobil oldukça sportif görünüyor. Ayrıca motor kapağı üzerinde yer alan hava kanallar da gözlerden kaçmıyor.

loading...