Carlex Design’dan 1970'li Jaguar XJ Coupe’ye dokunuş

Carlex Design’dan 1970'li Jaguar XJ Coupe’ye dokunuş. İki kapılı Jaguar XJ Coupe , 1975-1978 yılları arasında nispeten sınırlı olarak üretildi. Carlex Design’dan 1970'li Jaguar XJ Coupe’ye dokunuş Bu göz önüne alındığında, İngiliz otomotiv endüstrisinin hayranları model üzerinde fazla oynamalar yapamadı.  Bu araba, 1970'lerin ortalarından başlayarak montaj hattını ilk kez devir aldığı zamanki gibi iyi görünüyor. ...

2017 M11 11

Carlex Design’dan 1970’li Jaguar XJ Coupe’ye dokunuş. İki kapılı Jaguar XJ Coupe , 1975-1978 yılları arasında nispeten sınırlı olarak üretildi.

Carlex Design’dan 1970’li Jaguar XJ Coupe’ye dokunuş

Bu göz önüne alındığında, İngiliz otomotiv endüstrisinin hayranları model üzerinde fazla oynamalar yapamadı.  Bu araba, 1970’lerin ortalarından başlayarak montaj hattını ilk kez devir aldığı zamanki gibi iyi görünüyor. Daha da önemlisi, Polonyalı tuner şirketi genel estetiği değiştirmeden yükseltmeyi başardı.

Yeni başlayanlar için, koltuklarda artık marka logosu yer alıyor. Yüksek kaliteli siyah deri bulunuyor. Ayrıca, gösterge paneli, kapı panelleri ve orta konsol, aracın orijinal tasarımına sadık kalınarak toparlanmış. Model her zamankinden daha zarif görünecek şekilde detaylandırıldı. En önemlisi de, direksiyon simidi üzerindeki rozet altın olarak tasarlandı.

loading...