Böyle bir Ford Mustang eminiz ki görmediniz

Böyle bir Ford Mustang eminiz ki görmediniz. Neiman Marcus her türlü çarpıcı otomobilleri elden geçirip bambaşka tasarımlara çeviriyor. Bu kez sahnede Ford Mustang. Böyle bir Ford Mustang eminiz ki görmediniz Geçmişte yapılan markalar Infiniti , Lexus , BMW , Maserati … hatta Ferrari , Aston Martin ve McLaren olarak sıralanıyor. 2015 yılında özel bir Ford ...

2017 M10 18

Böyle bir Ford Mustang eminiz ki görmediniz. Neiman Marcus her türlü çarpıcı otomobilleri elden geçirip bambaşka tasarımlara çeviriyor. Bu kez sahnede Ford Mustang.

Böyle bir Ford Mustang eminiz ki görmediniz

Geçmişte yapılan markalar Infiniti , Lexus , BMW , Maserati … hatta Ferrari , Aston Martin ve McLaren olarak sıralanıyor. 2015 yılında özel bir Ford Mustang marka tarafından yapılmıştı. Ancak, satın alma fırsatı kaçırdıysanız, müzayede için bir tane var.

2016 Neiman Marcus baskılı Mustang CabrioRoush 5.0 litrelik V8 motor ile geliyor. Süperşarj ile beslenen model 700 HP güce ulaşabiliyor. Altı ileri manuel şanzımanla kombine edilen model performans olarak doyurucu olacak.

Lüks perakendecinin bu otomobilden sadece 100 örnek ürettiğini söylüyor. Ancak açık artırma listesinde bu otomobilden sadece dördünün olduğu biliniyor. Gelecek ay Las Vegas satışında açık arttırma ile sunulacak.

loading...