BMW X2 fena bir fikir olmayabilir

BMW X2 fena bir fikir olmayabilir. Mercedes’den sonra BMW’de Pick-Up işine mi giriyor? Ortaya çıkan bir fotoğraf bu düşünceleri kullanıcılara yansıttı. BMW X2 fena bir fikir olmayabilir ANcak hemen heyecanlanmayın bu sadece bir çizim. X-Tomi Design tarafından çizilen bu eskiz, tüm otomobil severleri heyecanlandırdı. Tasarım konusunda model fazlasıyla sportif görünüyor. Keskin ve inceltilmiş hatlar bunu ...

2017 M11 9

BMW X2 fena bir fikir olmayabilir. Mercedes’den sonra BMW’de Pick-Up işine mi giriyor? Ortaya çıkan bir fotoğraf bu düşünceleri kullanıcılara yansıttı.

BMW X2 fena bir fikir olmayabilir

ANcak hemen heyecanlanmayın bu sadece bir çizim. X-Tomi Design tarafından çizilen bu eskiz, tüm otomobil severleri heyecanlandırdı. Tasarım konusunda model fazlasıyla sportif görünüyor. Keskin ve inceltilmiş hatlar bunu net bir şekilde ortaya koyuyor. Şişirilmiş çamurluklar ve kenarlarındaki eklentiler modelin arazi yapısını ön plana çıkarmış. Arka bölümde dikey yerine yatay konumlandırılmış stoplar dikkat çekiyor. Krom detaylar ile model fazlasıyla çekici görünüyor.

loading...