3.4 Milyon Dolar’a satılık Lamborghini Centenario

3.4 Milyon Dolar’a satılık Lamborghini Centenario. Son derece nadir bulunan Lamborghini Centenario şu anda 3.4 Milyon dolarlık California'da satılıyor. 3.7 Milyon Dolar’a satılık Lamborghini Centenario Sınırlı sayıda üretilen İtalyan süper otomobili, Porsche Fresno'dan satılık olan parlak siyah renkte otomobil göz alıcı. Otomobilin ön splitter, yan etek ve A sütununda kırmızı şetirler yer alıyor. Orijinal sahibi, ...

2017 M10 18

3.4 Milyon Dolar’a satılık Lamborghini Centenario. Son derece nadir bulunan Lamborghini Centenario şu anda 3.4 Milyon dolarlık California’da satılıyor.

3.7 Milyon Dolar’a satılık Lamborghini Centenario

Sınırlı sayıda üretilen İtalyan süper otomobili, Porsche Fresno’dan satılık olan parlak siyah renkte otomobil göz alıcı. Otomobilin ön splitter, yan etek ve A sütununda kırmızı şetirler yer alıyor. Orijinal sahibi, bütünlük sağlamak için iç mekana siyah, karbon elyaf ve kırmızı malzemelerden oluşan benzer bir karışım yapmış.

Bu Centenario şu anda satışa sunulan birkaç örnekten biri gibi görünüyor. Model sadece 47 km yol yapmış. Modelde 6.5 litrelik V12 motor bulunuyor. Bu motor 760 beygir güç üretiyor. 0-100 hızlanmasını 2,8 saniyede tamamlayan modelin maksimum hızı 350 Km/s.

loading...